Ресторан

Ласкаво просимо відвідати наш ресторан!

Переступивши поріг ресторану Ви попадаєте у світ  приємної доброзичливої  атмосфери, спокою, доброї  аури. Зали ресторану знаходяться  у  двох  рівнях.  На першому  поверсі  розташований
бенкетний зал на 120 посадочних місць,  який ідеально підходить   для святкування днів народжень, весіль, бенкетів, ділових зустрічей та корпоративних вечірок.  Внутрішнє оздоблення бенкетного залу дивним чином  поєднує сучасність і традиційну вишуканість класичного стилю, а працівники закладу завжди стараються, щоб  Ви і ваші  гості були задоволені і з приємністю згадували години проведені  у нас.    Страви приготовлені кухарями настільки смачні, що з’їсти хочеться все. Варто спробувати раз і Ви назавжди станете нашим клієнтом.

Зійшовши кам’яними  сходами  у підвальне приміщення,  Ви занурюєтесь у цілком інакший світ. Тут розташовані чотири зали різні за стилем і виконанням, які гармонійно переходять один в другий.

 

Перший  –  з   строгими   колонами, капітелями  і   арками виготовленими з натурального дерева у стилі барокко. Це зал для куріння. Він розрахований      на  24 посадочних місця. Тут за смачним обідом, Ви зможете переглянути улюблені музичні та спортивні програми.

Другий зал  – бойківська  кімната з її оберегами, народним інтер’єром ,  вишиваними   рушниками  та  глиняним  посудом. Частина   цієї   кімнати облаштована під танцювальний зал,  де під українську народну музику, та музику сучасних  народних виконавців Ви можете потанцювати у колі друзів та знайомих.

Третій зал виконаний в готичному стилі,  який  навіює на роздуми і ніжну романтичну бесіду.  Цей зал є улюбленим місцем закоханих пар та старих друзів, яким завжди є про що поговорити.

Відкривши  старовинні  двері  з  низькою  аркою,   схиливши   голову,   Ви  попадаєте  у четверту залу з дизайнерськими витворами з дерева, великими вікнами з вітражами та металевою оздобою.

Переглянути усі фото ресторану:

[ngg src=”galleries” ids=”1″ sortorder=”5,4,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15″ display=”basic_thumbnail”]