Ресторан

Ласкаво просимо відвідати наш ресторан!

Переступивши поріг ресторану, Ви потрапляєте у світ приємної доброзичливої атмосфери спокою, доброї аури. Зали ресторану знаходяться у двох рівнях. На першому поверсі розташований бенкетний зал на 120 місць, який ідеально підходить для святкування днів народжень, весіль, бенкетів, ділових зустрічей та корпоративних вечірок.Внутрішнє оздоблення бенкетного залу чудово поєднує сучасність і традиційну вишуканість класичного стилю, а працівники закладу завжди намагаються, щоб Ви і ваші гості були задоволені і з посмішкою згадували години, проведені у нас. Страви приготовлені нашими шефами настільки смачні, що з’їсти хочеться все. Варто спробувати раз і Ви назавжди станете нашим клієнтом.

Зійшовши кам’яними сходами у підвальне приміщення, Ви занурюєтесь у цілком інший світ. Тут розташовані чотири зали різні за стилем і виконанням, які гармонійно переходять один в другий.

Перший  –  з   строгими   колонами, капітелями  і   арками виготовленими з натурального дерева у стилі бароко. Він розрахований на 24 посадочних місця. Тут гості мають можливість усамітнитись за кутовим столиком удвох, або ми з радістю організуємо посадку великої компанії з 12 чи навіть 20 гостей за одним столиком.

Другий зал  – бойківська  кімната з її оберегами, народним інтер’єром, вишиваними рушниками та глиняним посудом. Частина цієї кімнати облаштована під танцювальний зал, де під українську народну музику, та музику сучасних виконавців Ви можете потанцювати у колі друзів та знайомих.

Третій виконаний у готичному стилі. Він навіює на роздуми на тиху романтичну бесіду. Тут розташовано 4 столи на 6 осіб кожний. Цей зал є улюбленим місцем закоханих пар та старих друзів, яким завжди є про що поговорити.

Відкривши  старовинні  двері  з  низькою аркою, схиливши голову, Ви потрапляєте у четверту залу з дизайнерськими витворами з дерева, великими вікнами з вітражами та металевою оздобою.

Переглянути усі фото ресторану: