Туристичні маршрути

– Екскурсія на Скелі Довбуша

Геологічна пам’ятка «Скелі Довбуша» – природна фортеця періоду X ст. Унікальний скельний комплекс, названий на честь легендарного опришка Олекси Скелеми Довбуша, розташований на висоті 668м. над рівнем моря.


Це неповторне за своїми формами і розташуванням нагромадження гіганських скель, каменів, що нагадують дивовижні істоти, покраяне глибокими, завжди темними ущелинами, ямами,потаємними ходами та стежками.

– Піший похід на гору Парашка.

Гора Парашка – одна з найвищих та найгарніших гір «Сколівських Бескидів». Висота становить 1268 метрів над рівнем моря. Це перший гірський хребет, який простягається вздовж основної рівнинної частини карпат. Піднімаючись на висоту, Ви зможете милуватись краєвидами сусідніх хребтів з одного боку і 30 кілометровою рівниною з іншого. Довжина маршруту складає близько 10 км.

 Піший похід на гору Лопата.

Це маршрут середньої складності, який зачаровує своїми стежками і буковим лісом. Тут відчувається велич і краса «Сколівських Бескидів». Гора «Лопата» відома десятиденним боєм у 1944р. між УПА (Українська Повстанська Армія) та об’єднаними Німецько-Угорськими військами.

– Піший похід на гору Маківка.

Меморіально – військовий цвинтар Українських Січових Стрільців (УСС). Відбудований у 1998-99 роках на честь героїв Регіону УСС, що полягли у квітні-травні 1915р. під час Першої Світової війни у битві з військами Цісарської Росії.