Головна

Вас Вітає “Вівчарик” – Готельно-ресторанний комплекс в Сколе

Дорогий Гостю, раді вас вітати у нашому затишку. Місцеві гори створять потрібний настрій – а сон і недорогу смачну їжу дозвольте забезпечити нам!

Чому варто зупинитись і відвідати ресторан-готель «Вівчарик»

Відпочинок в Сколе це свято душі, де поряд розміщені блага цивілізації і безмежні простори дикої природи. Проживаючи в центрі невеликого гірського містечка, прогулявшись декілька хвилин , Ви опиняєтесь в лісі на території Національного парку « Сколівські бескиди», де Вас ніхто не обмежує в виборі доріг, гірських стежок і туристичних маршрутів. 
Пішовши праворуч Ви зможете вийти на вершину гори «Парашка». Пішовши ліворуч – Ви підкорите гору «Лопата». Вам це важко? 
Відпочивайте на березі гірської річки «Опір».

Відпочинок в Карпатах – це завжди свято, а відпочинок недорого- це мрія кожного.

Готель

Пропонуємо до вашої уваги 9 номерів:
4 номери двомісні, однокімнатні;
3 номери чотиримісні, однокімнатні;
1 номер тримісний, однокімнатний;
1 номер чотиримісний, двокімнатний.

В кожному номері : двоспальне ліжко, стіл, два крісла, шафа  для одягу,супутникове TV, інтернет Wi-Fi, холодильник, ванна кімната.

Завдяки гармонійному підбору меблів з натурального дерева ручної роботи, паркетного покриття підлоги та оригінальному освітленню для Вас створено домашню атмосферу та затишок.

  • До послуг відвідувачів безкоштовна автостоянка на внутрішньому подвір’ї.
  • Забезпечуєм безкоштовним трансфером з ж/д та автовокзалу.
  • За окремою домовленістю можливі різні типи харчування.

Ресторан

Переступивши поріг ресторану Ви попадаєте у світ  приємної доброзичливої  атмосфери, спокою, доброї  аури. Зали ресторану знаходяться  у  двох  рівнях.  На першому  поверсі  розташований бенкетний зал на 120 посадочних місць,  який ідеально підходить   для   святкування   днів   народжень,   весіль,   бенкетів,   ділових зустрічей та корпоративних вечірок.  Внутрішнє оздоблення бенкетного залу дивним чином  поєднує сучасність і традиційну вишуканість класичного стилю, а працівники закладу завжди стараються, щоб  Ви і ваші  гості були задоволені і з приємністю згадували години проведені  у нас. Страви приготовлені поварами настільки смачні, що з’їсти хочеться все. Варто спробувати раз і Ви назавжди станете нашим клієнтом.

Зійшовши кам’яними  сходами  у підвальне приміщення,  Ви занурюєтесь у цілком інакший світ. Тут розташовані чотири зали різні за стилем і виконанням, які гармонійно переходять один в другий.